Tag: Костадин

Забава

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ќерката на познатата фолк пејачка, Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, како и нејзината мајка навистина знаат како да го привлечат вниманието преку социјалните медиуми. Српските медиуми деновиве на големо пишуваат дека Анастасија конечно успеала да го преболи своето сега поранешно момче, Костадин, додека Цеца неодамна и официјално стана најследената личност на Твитер. Вчера, […]