Tag: кокосови гнезда

Десерти

Вкусни кокосови гнезда – Eвтин, а неодолив рецепт за празничната трпеза

Вкусен десерт за љубителите на кокос и чоколадо. Совршен спој кој ќе ви се најде на празничната трпеза. Ова е рецептот, како и начинот на подготовката: Повеќе рецепти со десерти на Gotvi.mk: Обланда бомбици – вистински хит Преубава обланда со кокос ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се […]