Tag: Кемпбел

Забава

Наоми Кемпбел со кратка коса на насловната на њујоршки „Paper“

Њујоршкиот магазин „Paper“ на својата насловна страница на септемврискиот број ја стави сексапилната Наоми Кемпбел со кратка фризура. Овој број е посветен на 1.000 убави луѓе, при што магазинот ја издвои Кемпбел на каверот. Наоми се заблагодари објавувајќи ја насловната страница на својот Инстаграм профил: #thank you @papermagazine truly honored […]

Забава

Наоми Кемпбел: Еве како изгледа нејзиниот утрински пијалак

Сексапилната моделка Наоми Кемпбел која деновиве е актуелна по покажувањето на нејзината долна облека за време на доделувањето на MTV музичките награди, на Инстаграм објави фотографија од нејзиниот утрински пијалак. Еве како изгледа нејзиното смути: #morning start 🍏🍀🍃☘💚👊🏾 A photo posted by Naomi Campbell (@iamnaomicampbell) on Jul 13, 2016 at […]