Tag: Д фестивал

Повеќе, Препораки, Ресторани

Дојран се подготвува за Д фестивал – Еве ги моменталните цени

Викендов, 15-17.07.2016 година во Дојран ќе се одржи тридневниот Д фестивал. Читателка на Готви.мк ни испраќа дел од моменталните цени на храната и пијалоците во Дојран: Еспресо 30 денари Турско кафе 30 денари Макијато 50 денари Капучино 50 денари Нес кафе 60 денари Вода 30 денари Негазирани сокови 50 денари Газирани […]