Tag: врана

Видео, Забава

Го отвори прозорот за да и даде храна на враната – многу погреши, видеото е хит

Го отвори прозорецот да ја нахрани враната, мислеше дека е многу гладна нопогреши, откако таа и ја украде лажицата. Погледнете го видеото кое стана хит:   Повеќе Готви.мк рецепти: Салата со маслинки и кубети Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа […]