Забава

Видео, Забава

ВИДЕО: Ако лимонот имаше уста – урнебес

Кога здравиот и вкусен лимон би можел да зборува. Ова видео го насмеа светот.     #lemon life 🔊with sound 🔊 Tag a friend 👇🍋🍋🍋 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✅ Turn Post Notification on 📣 ✅ Follow, like and comment ✏ ✅ Tag your friends 👥 _______________________________ 📽Follow @nova.luxury.fashion _______________________________ _______________________________ A video […]

Забава

ХИТ ФОТО: За поубав ден – оваа фотка со храна го насмеа светот

Оваа фотка ги насмеа сите. Кога храната би можела да зборува.Вака мандарината прави заговор 🙂 Повеќе на Готви.мк: БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките Чини само 1 денар – Рецепт […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Вака Беквалац се грее во студените денови

Вака Наташа Беквалац се грее во студените зимски денови. Шолја чај е полн погодок.     Good morning ,rebels⛄❄ A video posted by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on Jan 12, 2017 at 11:42pm PST Повеќе на Готви.мк: ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки Како да ослабете според хороскопскиот […]

Забава

Мора да погледнете – Елена Ристеска во најжешко издание досега (ФОТО)

На овие снежни врнежи и зимски температури барем за момент ќе подзаборавите. Елена Ристеска на Инстаграм објави фотографија во бикини и напиша: „Во Италија, пред 9 години.. Кога бев млада и убава :)“ Во Италија, пред 9 години.. Кога бев млада и убава 🙂 #tbt #throwbacktimes A photo posted by […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Вака Лила Филиповска пие кафе

Вака убавата водителка на Се или Нешто, Лила Филиповска, пие кафе.Таа постојано ги радува фановите со видеа.       Starry, starry night…⭐️⭐️⭐️shadows on the hills…#howyoutriedtosetthemfree #flamingflowers #vangogh @perlidija ❄️❄️❄️ A video posted by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on Jan 12, 2017 at 11:54am PST Повеќе на Готви.мк: Диетален појадок што […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Кога храната би можела да зборува – видео за убав ден

Хумористично, креативно и интересно. Кога храната би можела да зборува, и не само храната…Погледнете…     Everything is better with Doodles 😍 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✅ Turn Post Notification on 📣 ┏━━━━━━━━♛━━━━━━━━┓ 🔛❤❤Follow@viralnova365 🔛❤❤Follow@nova.luxury.fashion ┗━━━━━━━━♛━━━━━━━━┛ A video posted by ViralNova365 ™ (@viralnova365) on Jan 12, […]

Забава

ФОТО: Брза Кујна од друг агол – погледнете ја забавата зад камерите

Водителката на Брза Кујна, убавата Александра Пановска, покажа како се забавува екипата на Брза Кујна, мега популарното кулинарско шоу на Сител ТВ. Повеќе на Готви.мк: Диетален појадок што ќе ве држи сити Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Врапче се залепи за ограда од студ – она што следува ќе ве трогне

Врапчето се заледи од студот за оградата, а овој човек му помогна. Гестот ќе ве трогне. Повеќе на Готви.мк: Тазе домашен леб ВИДЕО. Рецепт за леб кој не се меси Домашниот леб на мајче Вера Полнет запечен леб ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече За секоја прослава […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Марија Шерифовиќ облече здолниште – еве како изгледа

Марија Шерифовиќ не се откажува од спортскиот стил, верна е на панталоните и широките блузи, но еднаш имате прилика да ја видите и во тоалета.Овој настап и донесе победа на Евросонг. Повеќе на Готви.мк: Ремек дело во кујната: Леб од банана Тазе домашен леб ВИДЕО. Рецепт за леб кој не […]

Забава

ФОТО: Фотографија од кафуле ги згреа срцата на сите

Ако нешто може да ги стопи мразот и срцата тоа е човечката великодушност. Имено, оваа фотка кружи низ Интернет и и на ладното време ги стопли срцата на многумина.Ова кученце кое било пуштено во кафуле во Белград за да се згрее ја крие целата благодарност во својот поглед. Не залудно се […]