Чај кој ги решава сите стомачни тегоби

Чај кој ги решава сите стомачни тегоби

Ако имате проблеми со стомакот, секојдневно треба да пиете чај.
Чајот од нане е совршен избор за сите кои патат од болки во желудникот, од надуеност и гасови.
Нането ја ублажува болката и надуеноста.
Може да помогне и за херпеси и за воспаление на слузокожата на устата.

 

Повеќе Готви.мк рецепти:

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула