За воспаленија и надуеност – Намирница го решава проблемот како со магично стапче

За воспаленија и надуеност – Намирница го решава проблемот како со магично стапче

Постои намирница која ги решава сите проблеми со стомакот.
Ако имате проблеми со гасови, надуеност и болка, желудочна киселина или пак тешко празнење, лененото семе е прав избор за вас.Помага за обновување на цревната флора и секакви воспаленија на желудникот.

 

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко