Шолја е лек за простата – Чај за машкото здравје

Шолја е лек за простата – Чај за машкото здравје

Ако имате проблеми со простатата, тогаш решението е во шолја чај.
Се што ви треба е чај од бруница.Се користи за уринарниот тракт, за инфекции, за простата.

Прелијте суви брусници со врела вода, исцедете по 10 минути и пијте.

 

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко