Даваат енергија – Урмите не будат и расположуваат

Даваат енергија – Урмите не будат и расположуваат

Постои овошје кое дава многу енергија на телото, а тоа се урмите.

Тие се дел од сушеното овошје, а делуваат на телото така што не полнат со енергија, не расположуваат и активираат.

Нека ви бидат често на менито.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Баклава

Баклава со вишни

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди

„Катица“ торта

Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта