Го штити телото од воспаленија – Зачин кој често треба да го користиме

Го штити телото од воспаленија – Зачин кој често треба да го користиме

Билката со потеко од Индонезија и Јужна Индија помага да бидеме здрави како дрен.

Тоа е златната куркума која помага за имунитет, има влакна, витамини и минерали, и супер делува на телото.

Го штити телото од воспаленија кои настануваат поради пад на имунитетот.

Прочитај повеќе Gotvi.mk рецепти:

Брза похована даска кога ќе се најават гости

ФОТО: Традиционална македонска даска

Омилената даска за мацкање на Влатко

Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки

Брзо мезе за ненајавени гости

Највкусни интегрални грисини

Пржени лепчиња – омилениот викенд вкус