Намирница која помага за затегната и здрава кожа

Намирница која помага за затегната и здрава кожа

Бананите освен што се здрави и вкусни и тоа сите го знаеме, помагаат и за кожни проблеми.

Помагаат лицето да се исчисти и затегне, да се хидрира кожата.

Кожата е затегната и сјајна.

Повеќе вести на Готви.мк:

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт