Смути со банани и киви – Освежува и многу е здраво

Смути со банани и киви – Освежува и многу е здраво

Направете вкусно смути – мешавина од две вкусни овошки, киви и банани.

Ви требаат 1 банана и едно киви.

Се ставаат во блендер со 100 мл. вода и се мешаат.

Се пие.

Повеќе Готви.мк рецепти:

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула