Смути за тенок струк – Топи сало на стомакот

Смути за тенок струк – Топи сало на стомакот

Направете лесно и превкусно смути за тенок стомак и струк.

Состојки:

  • 400 гр. ананас
  • 150 гр. сливи
  • 100 мл. вода

 

Се сече ситно овошјето и се става во блендер со вода.

Се мати 45 секунди и се пие.

 

Повеќе Готви.мк рецепти:

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула