Тоалетот ќе блеска и мириса убаво – Направете сами освежувач

Тоалетот ќе блеска и мириса убаво – Направете сами освежувач

Тоалетот ќе мириса и блеска.

Се што ви треба се калап за лед, лимонтус од вашата кујна, етерично масло и детергент.

Постапката е прикажана во видеото:

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

Специјалитет: Похoван и печен пилешки стек