Без да фрлате пари: Ви треба само портокал за домот да мириса опојно

Без да фрлате пари: Ви треба само портокал за домот да мириса опојно

Кората од портокал е навистина корисна и не треба да се фрла.

Ставете ја на радијаторите или во печка ако имате и така ќе се почувствува миризбата и домот ќе мириса опојно.

Навистина ќе мириса прекрасно.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Пудинг од ориз

Оризови нудли со зеленчук

Ориз на мексикански начин

Ориз со зеленчук и краби

Пилешка мучкалица со ориз

Брза диета според вашата градба на тело

Кое е омиленото чоколадо на секој хороскопски знак