Топи сало и целулит – Напиток со кој стомакот ќе ви стане рамен како даска

Топи сало и целулит – Напиток со кој стомакот ќе ви стане рамен како даска

Направете сами напиток за да се решите од салото на стомакот.

Ви требаат 2 лажички јаболков оцет, 1 мала шолја сок од грејпфрут и 1 лажиче мед кои се мешаат во блендер.

Ќе го намалите апетитот, а салото и целулитот ќе се топат.

 

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Полнет ананас со ориз и пилешко

Пудинг од ориз

Оризови нудли со зеленчук

Ориз на мексикански начин

Ориз со зеленчук и краби

Пилешка мучкалица со ориз

Брза диета според вашата градба на тело

Кое е омиленото чоколадо на секој хороскопски знак