За здрава коса од коренот до врвовите – Ви треба само маслиново масло

За здрава коса од коренот до врвовите – Ви треба само маслиново масло

Ако сакате убава и здрава коса, беаз да биде оштетена особено по одморите, се што ви треба е маслиново масло.

Ставете маслиново масло  на косата да стои 10 минути пред миење.

Потоа измијте.

Ја обновува и штити од коренот до врвовите.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Полнет ананас со ориз и пилешко

Пудинг од ориз

Оризови нудли со зеленчук

Ориз на мексикански начин

Ориз со зеленчук и краби

Пилешка мучкалица со ориз

Брза диета според вашата градба на тело

Кое е омиленото чоколадо на секој хороскопски знак