Топи килограми, целулит и сало: Чај од три состојки кој ќе ве преполови

Топи килограми, целулит и сало: Чај од три состојки кој ќе ве преполови

Ако сакате да слабеете на здрав начин и да го доведете телото до совршенство, ви нудиме супер чај кој е моќно решение за топење сало и килограми.

Сварете 800 милилитри вода, тргнете ја од оган и додајте стапче цимет со три ловорови листа и рамно лажиче зелен чај.

Нека стои 15 минути, процедете и испијте.

Го забрзува метаболизмот и топи килограми.