Авокадо во чаша – Зелено смути полно витамини

Авокадо во чаша – Зелено смути полно витамини

Направете вкусно смути со авокадо и банани.

Состојки:

  • 1 авокадо
  • 1 портокал
  • 1 банана
  • ½ лимонов сок
  • 1 шолја вода