Ослабете до лето – Напиток кој топи килограми за рекордно време

Ослабете до лето – Напиток кој топи килограми за рекордно време

Ако сакате да го средите телото до лето, направете си супер напиток за слабеење.

Ви требаат лажиче мед и 2 лажички јаболков оцет кои треба да се измешаат со 1 шолја сок од грејпфрут свежо цеден.

Се става се во блендер.

Се пие секој ден пред ручек, се внимава на исхраната.

Консумирајте го една недела.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ