Го топи салото на стомакот – Ослабете брзо и лесно

Го топи салото на стомакот – Ослабете брзо и лесно

Ако сакате да се решите од салото на стомакот кое лошо изгледа, делува на самодовербата, а и многу е опасно за здравјето, ви нудиме супер напиток.

Ви требаат 2 лажички јаболков оцет, 1 мала шолја сок од грејпфрут и 1 лажиче мед.

Се меша се убаво во блендер и се пие.

Го намалува апетитот овој напиток и помага да се тргне салото.

Пијте го секој ден.