Смути за слабеење – Шолја за свеж старт на денот

Смути за слабеење – Шолја за свеж старт на денот

Смути за слабеење воедно и полно витамини.

Состојки:

  • 250 гр. јагоди
  • 150 мл. сок од портокал свежо цеден

 

Подготовка:

  1. Се меша во блендер или соковник и се пие.
  2. Иако на прв поглед е необична комбинација пробајте и ќе бидете задоволни.