Природен рецепт: Веќе никогаш нема да имате болки во ‘рбетот (Видео)

Природен рецепт: Веќе никогаш нема да имате болки во ‘рбетот (Видео)

Направете природен рецепт за болки во ‘рбетот – едноставно се прави, а според оние кои го пробале, има вистинска моќ.

Според тврдењата, со овој рецепт веќе никогаш нема да имате болки.

Состојки: 1 сува смоква; 1 сува кајсија; 5 суви сливи

Овие намирници се богати со супстанци за регенерација на ткивата, а во видеото погледнете како делуваат:

Повеќе ресепти на Готви.мк:

Брз појадок со туна салата

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути

Туна салата со фетучини

Туна салата

Брзо посно предјадење за целото семејство