Избркајте ги осите од храната – ќе јадете на раат со овој трик

Избркајте ги осите од храната – ќе јадете на раат со овој трик

Ако сакате да седнете и да јадете без да ви се плеткаат оси до вас, се што ви треба е верувале или не, пиво.

Верувајте тие ќе се навртат на пивото, а не на храната.

Исто така, ова е супер трик за кога правите скара, па ставете си чаша пиво до скарата и нема да видите мака.

Повеќе Готви.мк рецепти:

Мимоза салата во ново руво

Брза крем салата со јогурт

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса