5 брзи јадења ако гледате ТВ дуел или кошаркарски плејоф

5 брзи јадења ако гледате ТВ дуел или кошаркарски плејоф

Ако во моментов го гледате ТВ дуелот помеѓу претседателот на СДСМ и премиер, Зоран Заев и претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски или вториот натпревар од финалната серија во кошаркарскиот плејоф помеѓу Работнички и МЗТ Скопје, Gotvi.mk ви предлага топ 5 брзи и вкусни јадења или мезиња:

  1. Брзо мезе – грицки
  2. Солена трота готова за 20 минути
  3. Брза похована даска
  4. Чипс со кашкавал
  5. Макарони со сланина

Имајте убава вечер!

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*