До Нова година ќе носите помал конфекциски број: Оваа напивка ги согорува мастите како од шега

До Нова година ќе носите помал конфекциски број: Оваа напивка ги согорува мастите како од шега

Напивката од само две состојки важно е да ја пиете на празен стомак.

Ако веќе сте се откажале да се ослободите од вишокот килограми, ова ви е идеална прилика да испробате единствен начин со моќна напивка која топи масти.

На вас е да се уверите сами.

Имено, напивката помага при исфрлање на вишокот вода од организмот, а многу е едноставна за подготовка.

Сè што ви е потребно се еден лимон, веза магдонос и вода.

Во сокот од лимон потопете изблендиран магдонос, а потоа долијте вода. Напивката консумирајте ја на празен стомак по една чаша во текот на 5 дена, а потоа направете пауза од 5 дена.

Многумина кои ја пробале оваа напивка тврдат дека се воодушевени од резултатите.

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*