Смути со кое ќе имате енергија за работниот ден

Смути со кое ќе имате енергија за работниот ден

Овој ден нека ви почне со смути кое ќе ви даде енергија за напорниот работен ден и многу здравје.

Состојки:

  • 2 банани
  • 1 праска
  • 1 шолја јогурт

Се ставаат сите состојки во блендер и се меша.

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*