Пита од сирење на нов начин

Пита од сирење на нов начин

Направете вкусна пита од сирење. Ова е еден поинаков начин и рецепт.

Се што ви треба е прикажано во видеото:

 

Прочитај повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови тука

Еве како да ослабете според хороскопскиот знак

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Чиа пудинг