Кашест сок од кајсии – здраво и вкусно без конзерванси

Кашест сок од кајсии – здраво и вкусно без конзерванси

Направете сок од кајсии по рецептот на Баба. Брзо се прави, се додава само малку шеќер, нема мака и конзерванси.Здраво е и полно витамини.

Ова е постапката:

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*