НЕШТО НОВО: Ако ви здодеа од компир и тестенини, ова е ДЕЛИКАТЕС за вас

НЕШТО НОВО: Ако ви здодеа од компир и тестенини, ова е ДЕЛИКАТЕС за вас

Ова е супер вкусен и здрав деликатес.Модар домат, морков, тиквица и тиква се се што ви треба.

Ставете ги на тесто со моцарела.

Ќе добиете нешто неверојатно.

 

 

VEGGIE FLOWER PIE 🌼 A pie with with savory veggie flowers, perfect for lunches 😃

A video posted by Chefclub UK (@chefclubuk) on

Повеќе на Готви.мк:

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*