САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

Орландо Блум и Џастин Бибер се соблекоа целосно голи. И двајцата на различни места, но фотографиите се експлицитни и сега целиот свет ја виде нивната машкост.

Еве ја фотографијата на Орландо Блум:

Еве ја фотографијата на Џастин Бибер:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

ФОТО: Официјална Facebook страна на Џастин Бибер

31 Коментари

 1. Pingback: ВИДЕО: Му пуштаат песна од Адел и детето престанува да плаче – Gotvi.mk

 2. Pingback: 18+ ФОТО: Неверојатно – Џастин Бибер пак го покажа – Gotvi.mk

 3. Pingback: ФОТО +18: Сите голи фотографии на Џастин Бибер – Gotvi.mk

 4. Pingback: ФОТО: Вака се опушта Марјана Станојковска – Gotvi.mk

 5. Pingback: 18+ФОТО: Сексапилната Емили Ратајковски се соблече гола – Gotvi.mk

 6. Pingback: ВИДЕО: Китови долги 12 метри снимени крај Ровињ – Gotvi.mk

 7. Pingback: ФОТО: Емили Ратајковски повторно гола позираше на Инстаграм – Gotvi.mk

 8. Pingback: ФОТО: Марјана во жешко издание покрај океанот – Gotvi.mk

 9. Pingback: ФОТО: Марјана во жешко издание за крајот на летото на Инстаграм – Gotvi.mk

 10. Pingback: ФОТО: Гастоз смени имиџ и во друштво со порно глумици – Gotvi.mk

 11. Pingback: Омилената салата на Џесика Алба за фит фигура и прекрасна кожа – Gotvi.mk

 12. Pingback: ВИДЕО: Усеин Болт прво и беше неверен, па ја побара за жена – Кејси прифати – Gotvi.mk

 13. Pingback: Apple го промовираше новиот iPhone 7 – Сепак, прочитајте го и ова – Gotvi.mk

 14. Pingback: ФОТО: Емили Ратајковски во првокативен фустан – Gotvi.mk

 15. Pingback: ФОТО: Модри патлиџани – новиот рецепт за сигурен секс? – Gotvi.mk

 16. Pingback: ВИДЕО: Вака готви Џенифер Лопез – Gotvi.mk

 17. Pingback: Посветена мајка: Адел се повлекува од сцената поради синот? – Gotvi.mk

 18. Pingback: ФОТО: Сања Кужет – Еве кои книги ги читаше летово на плажа – Gotvi.mk

 19. Pingback: ВИДЕО: Не е пирана, но му го лапна – Еве зошто не треба голи да се бањате во море – Gotvi.mk

 20. Pingback: Рецепт за домашна „вијагра“ – Чини 5 денари – Gotvi.mk

 21. Pingback: ВИДЕО: Чудна храна која нема да верувате дека постои – тие ја пробаа а потоа… – Gotvi.mk

 22. Pingback: Рецепт кој се шири со брзина на светлината: Домаќинките полудеа по него – Gotvi.mk

 23. Pingback: Цел ден седите во канцеларија и се дебелеете? – еве што да јадете – Gotvi.mk

 24. Pingback: Само една Македонка седела на иста маса со Трамп – Gotvi.mk

 25. Pingback: ВИДЕО: Српската пејачка матеше јајца без градник – радост за мажите – Gotvi.mk

 26. Pingback: ВИДЕО: Зема шише и го вшмука јајцето – ќе го правите ова во кујната – Gotvi.mk

 27. Pingback: ФОТО: Започна акцијата за чистење на Водно – Gotvi.mk

 28. Pingback: Мора да погледнете – Елена Ристеска во најжешко издание досега (ФОТО) – Gotvi.mk

 29. Pingback: ВИДЕО: Најбрзата торта на светот – нареди бисквити во тава па го доби ова – Gotvi.mk

 30. Pingback: Торта од три кори – Gotvi.mk

 31. Pingback: Ставила диетална Кока-Кола во тестото за колачи: Не можеме да веруваме дека на ова не се сетивме порано! (ВИДЕО) – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*