18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

По Орландо Блум и Џастин Бибер се соблече целосно гол. Тој е на одмор со својата девојка Сахара Кеј на Хаваите каде папараците го уловија Бибер навистина експлицитно.

Еве ја фотографијата:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

ФОТО: Официјална Facebook страна на Џастин Бибер

16 Коментари

 1. Pingback: ФОТО: Вака се опушта Марјана Станојковска – Gotvi.mk

 2. Pingback: Apple го промовираше новиот iPhone 7 – Сепак, прочитајте го и ова – Gotvi.mk

 3. Pingback: Рецепт за домашна „вијагра“ – Чини 5 денари – Gotvi.mk

 4. Pingback: ВИДЕО: Трикови со кујнски нож кои ќе ви го променат животот – Gotvi.mk

 5. Pingback: ВИДЕО: Чудна храна која нема да верувате дека постои – тие ја пробаа а потоа… – Gotvi.mk

 6. Pingback: Временска за продолжениот викенд: Какви вести носат метеоролозите? – Gotvi.mk

 7. Pingback: ВИДЕО: Стефани била вегетаријанец 22 години – прв пат проба месо а потоа… – Gotvi.mk

 8. Pingback: Обама и Трамп се сретнаа, а еве што сака да јаде новиот претседател на САД (ФОТО) – Gotvi.mk

 9. Pingback: Дали почнуваат зимските температури во Македонија? Еве што вели временската прогноза – Gotvi.mk

 10. Pingback: Еве кое месо е најздраво! – Gotvi.mk

 11. Pingback: ФОТО Каролина Гочева ужива во добра храна со саканиот – љубовта цвета – Gotvi.mk

 12. Pingback: ФОТО: Фотка од кујната го запали Интернетот – оваа мајка бара помош – Gotvi.mk

 13. Pingback: ПОСТОИ ГОЛЕМА ОПАСНОСТ: Овие садови перете ги веднаш по користењето – Gotvi.mk

 14. Pingback: Лебот го наполни со чајна и кашкавал – ова ќе ви стане омилено јадење – Gotvi.mk

 15. Pingback: ВИКЕНД ВРЕМЕНСКА: Нови изненадувања со времето – Gotvi.mk

 16. Pingback: ВИДЕО: За љубителите на месо – оваа тава се топи во уста – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*