Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Бред Пит ја збуни својата публика и фанови дали повеќе сака да јаде стек или пица. Имено, актерот во две различни интервјуа, на прашањето кое му е најомилено јадење дава различни одговори.

Во едното интервју вели дека тоа е пицата, а во другото дека најмногу обожава да јаде стек.

Што и да му е повеќе омилено, изборот му е одличен 🙂

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

ФОТО: YouTube

10 Коментари

  1. Pingback: ФОТО: Бред Пит ужива во Шибеник, а направил и вистинска узбуна на траект за Вис – Gotvi.mk

  2. Pingback: ВИДЕО: Викторија не била трезна кога го запознала Бекам, а еве ги нејзините тајни за шминкање – Gotvi.mk

  3. Pingback: ВИДЕО: Профи шминка – Викторија Бекам ќе ве научи како се прави тоа – Gotvi.mk

  4. Pingback: ФОТО: Бред Пит направил вистински хаос на траект во Хрватска – Gotvi.mk

  5. Pingback: ФОТО: До кога ќе биде вака грозна сликата на нашите излетнички места? – Gotvi.mk

  6. Pingback: Кажете му збогум на првутот: Маска од 7 денари за волумен и раст – Gotvi.mk

  7. Pingback: (ВИДЕО) Џоли била љубоморна – Еве со која девојка се шпекулира дека Бред Пит имал афера – Gotvi.mk

  8. Pingback: (ФОТО) Бред е сингл – Норвешката авиокомпанија со одлична реклама – Gotvi.mk

  9. Pingback: Само Бред Пит да заборави на Анџелина – Секс гуру му нуди дури 7 девојки (ФОТО) – Gotvi.mk

  10. Pingback: Таа е најпребарувана на порно страниците – Причината е разводот на Бред и Анџелина – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*