ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

Овие неодоливи ќофтиња одлично одат во комбинација со вашиот омилен сос. Идеални се за секој оброк и за сите кои сакаат да внесат помалку калории и уживаат во вкусот на туна.

Погледнете ги деталите за овој рецепт во видеото:

Повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови прочитај тука

Рецепт за домашни ќофтиња тука

Рецепт за ќофтиња со тиквица

36 Коментари

 1. Pingback: Печен млад компир со лукче – Gotvi.mk

 2. Pingback: Најдобар рецепт за домашно ќофте – Gotvi.mk

 3. Pingback: ВИДЕО: Како да приготвите палачинки од компири – Gotvi.mk

 4. Pingback: ВИДЕО рецепт: Ќофтиња на шведски начин – Gotvi.mk

 5. Pingback: Домашен чизбургер – Gotvi.mk

 6. Pingback: ВИДЕО: Оваа декорација се прави за минута, а сите ќе ги воодушеви – Gotvi.mk

 7. Pingback: ВИДЕО: Декорација која се прави за минута, а ќе ги воодушеви сите – Gotvi.mk

 8. Pingback: ВИДЕО: Направете декоративна роза од домат за минута – Gotvi.mk

 9. Pingback: ВИДЕО: Направете украсна и вкусна спирала од јаболко – Gotvi.mk

 10. Pingback: ВИДЕО: Драјв маркет – еве како ќе изгледа маркетот на иднината – Gotvi.mk

 11. Pingback: Млад компир со лукче – вистински рецепт деликатес – Gotvi.mk

 12. Pingback: Млад компир со лукче – вистински деликатес – Gotvi.mk

 13. Pingback: ВИДЕО: Рецепт за потпечен полнет компир – Gotvi.mk

 14. Pingback: ВИДЕО: Еве како да направите похован сладолед – Gotvi.mk

 15. Pingback: Скапо ви е 20 денари за топче? Погледнете ја цената на овој сладолед – Gotvi.mk

 16. Pingback: Кајзершмарн – рецепт за највкусната императорска палачинка – Gotvi.mk

 17. Pingback: Рецепт за брз и нискокалоричен сладолед со 3 состојки – Gotvi.mk

 18. Pingback: ВИДЕО: Сите полудеа по овој рецепт – од сега ќе правите само вакви компири – Gotvi.mk

 19. Pingback: Ледено уживање – Брз десерт во чаша – Gotvi.mk

 20. Pingback: Секојдневно ги јадеме а не знаеме дека се опасни: Овие компири се штетни по здравјето – Gotvi.mk

 21. Pingback: ВИДЕО: Откриена тајната како да подготвите највкусен сос од домати – Gotvi.mk

 22. Pingback: ВИДЕО: И од кромидот се прави уметност во кујна – нема да верувате – Gotvi.mk

 23. Pingback: ВИДЕО: Ќе ви застане здивот – направете лебеди од јаболкa – Gotvi.mk

 24. Pingback: ВИДЕО: Човековата глупост нема граници – Го офарбале кучето за да личи на Покемон – Gotvi.mk

 25. Pingback: Кромидот како лек – има чудотворни дејства – Gotvi.mk

 26. Pingback: Идеален оброк за топ-форма во летните денови – Gotvi.mk

 27. Pingback: Октопод дрво – рецепт со кој морското добива нова вкусна димензија – Gotvi.mk

 28. Pingback: ВИДЕО: Кои се 10 најважни намирници за бебињата – Gotvi.mk

 29. Pingback: Посебен рецепт за макарони: Мешавина од која нема насит – Gotvi.mk

 30. Pingback: БОГАТ ВКУС: Грчка салата со тестенини – Gotvi.mk

 31. Pingback: Печени макарони со јогурт – Gotvi.mk

 32. Pingback: Посна салата со туна и компири – Gotvi.mk

 33. Pingback: ВИДЕО: Јавете им се на пријателите со радосна вест – направете крцкав чипс – Gotvi.mk

 34. Pingback: ДОМАШЕН ВКУС: Рецепт за најдобриот чипс! – Gotvi.mk

 35. Pingback: Запечени компири со шунка – Gotvi.mk

 36. Pingback: КОРИСЕН ТРИК: За секунда отстранете ги гребнатинките од мебелот! – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*