ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Оваа торта содржи од сè по малку, но не се штеди на чоколадо 🙂

Има малку работа за да се приготви, ама резултатот ќе биде фантастичен. Погледнете ги деталите во видеото:

За повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови кликнете тука

47 Коментари

 1. Pingback: За секоја прослава – Тигар торта – Gotvi.mk

 2. Pingback: Неговото височество: Топло – ладен колач – Gotvi.mk

 3. Pingback: ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече – Gotvi.mk

 4. Pingback: ВИДЕО: Бојадисајте Велигденски јајца користејќи чипка – Gotvi.mk

 5. Pingback: ВИДЕО: Традиционално бојадисување на црвени Велигденски јајца – Gotvi.mk

 6. Pingback: ВИДЕО: 5 техники за бојадисување Велигденски јајца – Gotvi.mk

 7. Pingback: ВИДЕО: Бојадисајте 50 Велигденски јајца со боја во капсули – Gotvi.mk

 8. Pingback: Сутлијаш со шумско овошје – Gotvi.mk

 9. Pingback: Торта со јагоди – Gotvi.mk

 10. Pingback: Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега! – Gotvi.mk

 11. Pingback: Чоко кокос коцки – вистинско чоколадно уживање – Gotvi.mk

 12. Pingback: Касато торта по најбрз рецепт – изненадете ги саканите – Gotvi.mk

 13. Pingback: Кафе бомбици – Вкусен, кремаст и чоколаден десерт – Gotvi.mk

 14. Pingback: Давате многу пари за вакво уживање? Од сега овој десерт ќе го правите дома – Gotvi.mk

 15. Pingback: Вкусни домашни наполитанки – црно бело задоволство – Gotvi.mk

 16. Pingback: Лудило од десерт: Подгответе го омилениот Баунти колач за десет минути – Gotvi.mk

 17. Pingback: ВИДЕО: Ви треба 1 минута и само 3 состојки – Има ли подобар летен десерт? – Gotvi.mk

 18. Pingback: Блага торта со кисело млеко – Необичен, но многу вкусен рецепт – Gotvi.mk

 19. Pingback: Подобро од врвните слаткарници: Меден колач – Gotvi.mk

 20. Pingback: Триаголници со крем бананчиња – Gotvi.mk

 21. Pingback: Торта „Ледена фантазија“ – рецепт со кој нема потреба да го вклучите шпоретот – Gotvi.mk

 22. Pingback: Слатки кои можете да ги јадете и на диета – Gotvi.mk

 23. Pingback: Турски компир запечен со јогурт: Прилог за секое јадење – Gotvi.mk

 24. Pingback: Пица-мусака: Јадењето кое го освои Балканот – Gotvi.mk

 25. Pingback: Во Македонија не се седнува на трпеза без леб: Еве како да јадете и слабеете – Gotvi.mk

 26. Pingback: Јадете како Цезар: Стар римски рецепт кој може да се јаде и денес – Gotvi.mk

 27. Pingback: Денеска е голем празник: Замесете јачменов леб – Gotvi.mk

 28. Pingback: ВКУСНО МЕЗЕ: Еве како да направите мини пици (ВИДЕО) – Gotvi.mk

 29. Pingback: Пица која не дебелее – нема тесто, нема да верувате од што се прави – Gotvi.mk

 30. Pingback: ВИДЕО: Пица-корнети кои ќе ги правите секој ден – Gotvi.mk

 31. Pingback: ВИДЕО: Торта од пица – деликатес на годината – Gotvi.mk

 32. Pingback: Нека заигра миксерот во кујна: Направете Реформ торта – Gotvi.mk

 33. Pingback: Највкусниот меден колач по рецепт на нашите баби! (ВИДЕО) – Gotvi.mk

 34. Pingback: Пресврт со времето: Доаѓа снегот – Gotvi.mk

 35. Pingback: ВИДЕО: Џејми Оливер ја откри тајната – секоја салата вака ќе биде совршена – Gotvi.mk

 36. Pingback: ВИДЕО: Направете крцкави јајца – ќе се шокирате од тоа што ќе го добиете – Gotvi.mk

 37. Pingback: Посен рецепт за божиќниот пост: Вкусна крем супа – Gotvi.mk

 38. Pingback: Брзи лепињи без квасец – Gotvi.mk

 39. Pingback: ВИДЕО РЕЦЕПТ: Меко како перниче – ванила торта за оцена 10 – Gotvi.mk

 40. Pingback: Посна торта со пиво: Неверојатен вкус во кој ќе уживате! – Gotvi.mk

 41. Pingback: Седум дена ја ставала оваа смеса на глава – косата и растела како луда – Gotvi.mk

 42. Pingback: Еден месец не јадела чипс – резултатите запрепастувачки – Gotvi.mk

 43. Pingback: Џесика Алба откри како косата и е како свила – и вие го имате ова дома! – Gotvi.mk

 44. Pingback: Дури сега ќе почувствуваме студ: Доаѓа и снегот – Gotvi.mk

 45. Pingback: ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА: – Gotvi.mk

 46. Pingback: Љубителите на месо ширум светот збеснаа: Рецепт кој ги руши сите граници – Gotvi.mk

 47. Pingback: Овие гурмански корпички немаат конкуренција! Се прават многу брзо и лесно! (ВИДЕО) – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*