ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Многу поквалитетен избор на состојки и продукти, а ќе трошиме многу памалку време за едно пазарење. Погледнете во видеото како ќе изгледа маркетот на иднината:

Видео кулинарски трикови и совети тука

78 Коментари

 1. Pingback: Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс? – Gotvi.mk

 2. Pingback: Меѓународен саем на храна во организација на училиштето НОВА – Gotvi.mk

 3. Pingback: Како да ослабете според хороскопскиот знак? – Gotvi.mk

 4. Pingback: Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот – Gotvi.mk

 5. Pingback: 10 „убијци“ на вишокот калории – Gotvi.mk

 6. Pingback: Појадувајте и ќе слабеете – Еве како да го забрзате метаболизмот – Gotvi.mk

 7. Pingback: Часови за готвење: Италијанска кујна – научете како се готват таљатели на италијански начин и шеф салата – Gotvi.mk

 8. Pingback: Часови за готвење: Француска кујна – научете како се готват рукола салата со пилешко и телешко месо во… – Gotvi.mk

 9. Pingback: Зошто не смеете да запалите цигара веднаш по јадењето? – Gotvi.mk

 10. Pingback: ВИДЕО: Колку состојки беа потребни за најдолгата пица на светот? – Gotvi.mk

 11. Pingback: Иновативно – Бурек со еурокрем и плазма – Gotvi.mk

 12. Pingback: Индиски рецепт – Домашен еликсир за супер потенција – Gotvi.mk

 13. Pingback: Јадете го ова и заборавете на целулитот – Gotvi.mk

 14. Pingback: Диета која се држи 7 дена со вашата омилена храна – Gotvi.mk

 15. Pingback: ВИДЕО: Топла вода со лимон – чудотворен напиток или заблуда? – Gotvi.mk

 16. Pingback: Уметност – направете фигури од кафе пена – Gotvi.mk

 17. Pingback: Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот – Gotvi.mk

 18. Pingback: Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција – Gotvi.mk

 19. Pingback: Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена – Gotvi.mk

 20. Pingback: Палента со кашкавал и пармезан – Gotvi.mk

 21. Pingback: Маска од сода бикарбона за блескав тен – Gotvi.mk

 22. Pingback: Броз кафе или 7г еспресо студио – каде го пиете омиленото кафе? – Gotvi.mk

 23. Pingback: ВИДЕО: Рецепт за природна маска против акни и мозолчиња – Gotvi.mk

 24. Pingback: Со пет вкусни намирници до здраво срце – Gotvi.mk

 25. Pingback: Кој е наједноставниот трик со кој најбрзо ќе го изладите жешкото кафе? – Gotvi.mk

 26. Pingback: Тајната е во путерот – рецептот за вкусен тост на принцот Чарлс – Gotvi.mk

 27. Pingback: Маријана главна ѕвезда на Пивофест – А, еве кој напиток за бронзен тен го препорачува! – Gotvi.mk

 28. Pingback: Излечете ги изгорениците од сонцето за еден ден – Природен рецепт – Gotvi.mk

 29. Pingback: Предјадење за денеска: Солени бисквити со салама и кашкавал – Gotvi.mk

 30. Pingback: Ви мирисаат патиките, кондурите, балетанките… Има лек кој чини 5 денари! – Gotvi.mk

 31. Pingback: Принцот Хари е на диета – прочитајте што не смее да јаде – Gotvi.mk

 32. Pingback: Егзотика во чаша: Пина колада од вашата кујна – Gotvi.mk

 33. Pingback: Вкусот од детството со неодолив сос: Палента со прелив од печурки – Gotvi.mk

 34. Pingback: Денеска на мени: Полнети печурки како вистински деликатес – Gotvi.mk

 35. Pingback: Солен деликатес: Две состојки за полнет компир од соништата – Gotvi.mk

 36. Pingback: ПРАКТИЧНО: Еве како да извадите ‘рѓа од алиштата за само 5 денари – Gotvi.mk

 37. Pingback: Биковите, раковите и вагите читаат рецепти – Што пребаруваат хороскопските знаци на интернет? – Gotvi.mk

 38. Pingback: Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење – Gotvi.mk

 39. Pingback: Рецепт кој чини 5 денари со кој ќе ги исчистите сјајните површини и стакла – Gotvi.mk

 40. Pingback: Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон – Gotvi.mk

 41. Pingback: ВИДЕО: Дали препишувањето на рецепти оди во минатото? 3Д печатена храна – Gotvi.mk

 42. Pingback: ПРИРОДЕН РЕЦЕПТ: Измешајте ги овие 4 состојки и ќе ги прочистите цревата – Gotvi.mk

 43. Pingback: Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите – Gotvi.mk

 44. Pingback: Викендов сончево и топло, од вторник голем пад на температурите – Gotvi.mk

 45. Pingback: Елен во водите на Матка – Многу слатка фотографија – Gotvi.mk

 46. Pingback: Обичаи и верувања – Еве зошто се става лук под перница – Gotvi.mk

 47. Pingback: Веќе никогаш нема да ставате парче лимон во пијалакот! – Gotvi.mk

 48. Pingback: Келнери и готвачи во ресторани откриваат што никогаш не би нарачале! – Gotvi.mk

 49. Pingback: ЗЕМЈОТРЕСИ ВО СКОПЈЕ: Колку време траел катастрофалниот земјотрес во 1963 година – Gotvi.mk

 50. Pingback: Погледнете ја реакцијата на ова маче за време на вчерашниот земјотрес во Скопје (ВИДЕО) – Gotvi.mk

 51. Pingback: Земјотрес додека најавуваше прилог во вестите на МТВ – Презентерката сепак остана смирена (ВИДЕО) – Gotvi.mk

 52. Pingback: БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта – Gotvi.mk

 53. Pingback: ВИДЕО: Човекот кој тврди дека го предвидел земјотресот во Скопје – Gotvi.mk

 54. Pingback: Македонија на 98 место според загрозеноста од природни катастрофи – Gotvi.mk

 55. Pingback: ЧИСТАЧ НА ЦРНИОТ ДРОБ: Еликсир од 2 состојки кој подмладува и ги отстранува токсините! – Gotvi.mk

 56. Pingback: Постои трик со кој ќе го омекнете тврдото месо – Еве го – Gotvi.mk

 57. Pingback: Дали знаевте дека ЛИМОНОТ е поефикасен од никотински фластери за одвикнување од пушење? – Gotvi.mk

 58. Pingback: Лимонада со мед – Најдобра напивка за почеток на денот – Gotvi.mk

 59. Pingback: ФОТО: Се тресеше Скопје – Нов послаб земјотрес почувствуван во Македонија – Gotvi.mk

 60. Pingback: СУПЕРНАМИРНИЦИ за подобро памтење и концентрација – Gotvi.mk

 61. Pingback: Фантастичен трик за отстранување на лошиот здив од лук! – Gotvi.mk

 62. Pingback: 139 Евра за повратен авио билет од Скопје до 17 дестинации во Европа – Gotvi.mk

 63. Pingback: ЛОШИТЕ МИРИЗБИ ЌЕ ИСЧЕЗНАТ: Трик со лимон кој ќе ви го олесни секојдневието – Gotvi.mk

 64. Pingback: Доаѓа снегот – температурите се подлабоко под нула – Gotvi.mk

 65. Pingback: НОВИ ВКУСОВИ ВО НОВАТА ГОДИНА: Лазања со црвено вино – Gotvi.mk

 66. Pingback: За две минути направете вкусна туна салата – Gotvi.mk

 67. Pingback: Ја чувате храната во пластични садови? – НИКАКО не купувајте со оваа ознака – Gotvi.mk

 68. Pingback: Зеленчук кој лечи се – листовите се уште поздрави а ги фрламе – Gotvi.mk

 69. Pingback: ВИДЕО: Беквалац ги засука ракавите – вака прави колачи со дечињата – Gotvi.mk

 70. Pingback: Секоја вечер до Богојавление треба да ставате храна на маса – ова е причината – Gotvi.mk

 71. Pingback: ВРЕМЕНСКА: Попладнево најобилни врнежи од снег – Gotvi.mk

 72. Pingback: ВИДЕО: Вака Беквалац се грее во студените денови – Gotvi.mk

 73. Pingback: ВКУСЕН РУЧЕК: Пиперки полнети со салата од туна – Gotvi.mk

 74. Pingback: Ставете ги овие две состојки во првото кафе – ова е бомба за телото – Gotvi.mk

 75. Pingback: ФЕНОМЕНАЛЕН ТРИК: Еве како да се решите од непријатните мириси од корпата за отпадоци – Gotvi.mk

 76. Pingback: Зелени зрнца богати здравје – причини да јадете грашок – Gotvi.mk

 77. Pingback: Имате болки во кичмата? – со овој природен лек ќе исчезнат – Gotvi.mk

 78. Pingback: Дневна новогодишна забава во „Македонско село“ – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*