ВИДЕО: Како најбрзо се вадат семките од цреши и вишни?

ВИДЕО: Како најбрзо се вадат семките од цреши и вишни?

Одличен совет во пресрет на сезоната на цреши и вишни.

Сè што ви треба е едно шише и стапче. Погледнете го видеото:

Погледни повеќе кулинарски совети, трикови и рецепти тука

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Охридски чомлек

Пица лазања

Свежа салата со тестенини

Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди

Која е тајната за совршени лазањи

ВИДЕО: Домашно ќофте на шведски начин

Торта со јагоди

2 Коментари

  1. Pingback: Охридски или не, и годинава црешите прескапи – Еве ги цените – Gotvi.mk

  2. Pingback: Леден коктел од цреши – освежително и здраво – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*