ВИДЕО: Готварски трик – како одеднаш да излупите 3 варени јајца

ВИДЕО: Готварски трик – како одеднаш да излупите 3 варени јајца

Искусните готвачи знаат како да си ја олеснат работата во кујна. Денес, во ова видео, ви откриваме трик како за нецела минута да излупите 3 тврдо варени јајца одеднаш:

Повеќе кулинарски трикови за повкусни јадење прочитајте тука

12 Коментари

 1. Pingback: Вкусен и свеж појадок – омлет со сирење – Gotvi.mk

 2. Pingback: Топчиња од кајсии – Gotvi.mk

 3. Pingback: Дали некогаш сте виделе долги јајца? Нема да верувате како се прават – Gotvi.mk

 4. Pingback: Полнети јајца – Вкусен појадок по едноставен рецепт – Gotvi.mk

 5. Pingback: Варените јајца можат да бидат деликатес – рецепт кој ги освои сите – Gotvi.mk

 6. Pingback: ВИДЕО: Погледнете како треба да јадеме лубеница – Gotvi.mk

 7. Pingback: ВИДЕО: Сварете јајца во форма на срце – Gotvi.mk

 8. Pingback: Суфле од јајца и три вида сирење – Gotvi.mk

 9. Pingback: ВИДЕО: Послужете најубави јаболка – декорација готова за миг – Gotvi.mk

 10. Pingback: Омлет со брокула и шунка – Одлична комбинација за супер вкус – Gotvi.mk

 11. Pingback: Трик со кој најлесно ќе ги излупите сварените јајца – Gotvi.mk

 12. Pingback: ВИДЕО: Нема да верувате – со овој брз трик нема солзи во кујната – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*