ВИДЕО: Еве како да направите декоративна роза од домат за минута

ВИДЕО: Еве како да направите декоративна роза од домат за минута

Сè што ви треба е само еден домат и остар кујнски нож. Другото е волја да го научите овој едноминутен трик кој е опишан во видеото:

Повеќе кулинарски трикови за повкусни јадење прочитајте тука

11 Коментари

 1. Pingback: ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди? – Gotvi.mk

 2. Pingback: ВИДЕО: Дали досега погрешно сме ги пржеле јајцата? – Gotvi.mk

 3. Pingback: ВИДЕО: Еве како да отворите вино со обичен клуч – Gotvi.mk

 4. Pingback: Топчиња од кајсии кои се прават за 5 минути – Gotvi.mk

 5. Pingback: ВИДЕО кое воодушевува: Ги свари јајцата, а белката и жолчката си ги заменија местата – Gotvi.mk

 6. Pingback: Јајцата се храна за телото и умот – Gotvi.mk

 7. Pingback: Еве како сами да подготвите здрав кечап – Gotvi.mk

 8. Pingback: Во само три секунди откријте колку се стари јајцата кои ги купувате во маркет! – Gotvi.mk

 9. Pingback: Трик со кој најлесно да ги излупите ги сварените јајца – Gotvi.mk

 10. Pingback: ФОТО: Нема да верувате колку години има оваа жена – Таа ја откри тајната – Gotvi.mk

 11. Pingback: ВИДЕО: Нема да верувате – со овој брз трик нема солзи во кујната – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*