ВИДЕО: Шест одлични готварски трикови

ВИДЕО: Шест одлични готварски трикови

Како да излупите варено јајце за 3 секунди, како да исчистите лук многу брзо и без да си ги замирисате рацете?

Погледнете во видеото и како наједноставно се лупат киви и компир..

Повеќе кулинарски трикови за повкусни јадење прочитајте тука

Прочитај интересни рецепти:

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

ВИДЕО: Турски специјалитет – рецепт за вртена пита со месо и компири

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

21 Коментари

 1. Pingback: ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди? – Gotvi.mk

 2. Pingback: ВИДЕО: Дали досега погрешно сме ги пржеле јајцата? – Gotvi.mk

 3. Pingback: ВИДЕО: Еве како да отворите вино со обичен клуч – Gotvi.mk

 4. Pingback: ВИДЕО: Трикови за печење и колачиња кои ќе ги пробате веднаш – Gotvi.mk

 5. Pingback: ВИДЕО: Трикови за печење колачиња кои ќе ги пробате веднаш – Gotvi.mk

 6. Pingback: ВИДЕО: Како да испржите сланина без да направите лом во кујната – Gotvi.mk

 7. Pingback: 5 трикови за користење на микро печка кои ќе ви требаат во животот – Gotvi.mk

 8. Pingback: ВИДЕО: Цел живот погрешно сме јаделе лубеница, погледнете како треба – Gotvi.mk

 9. Pingback: Природна лимонада од праски – веднаш ќе посакате да ја направите – Gotvi.mk

 10. Pingback: Топчиња од кајсии – Gotvi.mk

 11. Pingback: Топчиња од кајсии кои се прават за 5 минути – Gotvi.mk

 12. Pingback: Дали некогаш сте виделе долги јајца? Нема да верувате како се прават – Gotvi.mk

 13. Pingback: Полнети јајца – Вкусен појадок по едноставен рецепт – Gotvi.mk

 14. Pingback: ВИДЕО: Цело време погрешно сме јаделе лубеница, погледнете како треба – Gotvi.mk

 15. Pingback: ВИДЕО: Погледнете како треба да јадеме лубеница – Gotvi.mk

 16. Pingback: ВИДЕО: Сварете јајца во форма на срце – Gotvi.mk

 17. Pingback: Цел живот погрешно сме јаделе лубеница – еве како треба (видео) – Gotvi.mk

 18. Pingback: ФОТО: Нема да верувате колку години има оваа жена – Таа ја откри тајната – Gotvi.mk

 19. Pingback: Ова се најопасните комбинации на храна – дел од нив ги јадеме секој ден! – Gotvi.mk

 20. Pingback: ПРАВИМЕ ГРЕШКА ОПАСНА ПО ЖИВОТ: Не ги подгревајте овие три намирници! – Gotvi.mk

 21. Pingback: 4 работи кои морате да ги додадете во доручекот и килограмите ќе почнат да се топат – Gotvi.mk

Остави Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*